امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
دهقانی فیروزآبادی خواستار شد؛ انتقال رسمی تجربه طرح‌های موفق دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان به دیگر استان‌ها
دهقانی فیروزآبادی خواستار شد؛ انتقال رسمی تجربه طرح‌های موفق دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان به دیگر استان‌ها

روابط عمومی و اطلاع رسانی، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی در بیستمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، استاندار، رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، صنعتی و اصفهان و سایر اعضا تشکیل شد، مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی این استان را از جمله استان‌های شاخص در میان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور دانست.

وی با تسلیت ایام محرم و شهادت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: به مدد همت جهادی و پشتکار همکاران در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، شاهد موفقیت‌های متعدد این استان در عرصه‌های مختلف بوده‌ایم و به همین دلیل این استان را به یکی از بهترین و بارزترین استان‌ها در حوزه‌های مختلف علمی و پژوهشی در کشور تبدیل کرده است.

نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت امنای استان اصفهان خواستار انتقال تجربیات اجرای طرح‌های موفق توسط مسئولان اجرایی این استان به‌صورت رسمی به استان‌های همجوار شد و بیان کرد: جریان اتفاقات و فعالیت‌های نوآورانه و سودمند در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دارای قدمت چندساله است و امیدوارم که الگوی عملی و اجرایی طرح‌ها و فعالیت‌ها در حوزه‌های دانش‌بنیان، پژوهشی، آموزشی، عمرانی و دیگر حوزه‌ها در سایر استان‌ها به‌ویژه استان‌های همجوار نیز پیاده شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان نیز با توجه به برنامه‌ریزی بودجه‌ای استان متناسب با سال تحصیلی جدید بیان کرد: بحمدالله به واسطه اجرای طرح پویش در استان اصفهان، شاهد رشد چشمگیری در جذب و پذیرش بسیاری از رشته‌ها بوده‌ایم.

پیام نجفی افزود: با ظرفیت‌سازی‌ها و ایجاد فرصت‌های اشتغال که با اجرای طرح پویش به‌وجود خواهد آمد، امیدوارم که ظرفیت جذب دانشجو را افزایش مطلوب داده و در رشته‌های کم‌مخاطب مانند رشته‌های معدن، نساجی، کشاورزی و باغبانی که در عین حال جزء رشته‌ها و تخصص‌های مورد نیاز جامعه هستند با استقبال روبه‌رو شویم.

در این جلسه درباره بودجه سال مالی 1401ـ 1400 دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع مستقل نجف‌آباد و تبدیل وضعیت احکام سرپرستی واحدهای کاشان، شهرضا و فلاورجان بحث و تبادل نظر شد.

اتخاذ تصمیم درباره تفاهم‌نامه راه‌اندازی دانشکده معدن و زمین‌شناسی واحد اصفهان(خوراسگان) با مشارکت گروه سرمایه‌گذاری کیمیا از دیگر مباحث مطروحه در این جلسه بود.

۱۴۰۰/۱۱/۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز 14
تعداد بازدیدکنندگان دیروز
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 82246
تعداد کاربران بر خط 2005
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal