امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
دکتر نجفی عنوان کرد؛ اعطای بورس تحصیلی و تضمین اشتغال با انتخاب رشته مهندسی معدن
دکتر  نجفی عنوان کرد؛ اعطای بورس تحصیلی و تضمین اشتغال با انتخاب رشته مهندسی معدن

دکتر پیام نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در اصفهان اظهار کرد که در ادامه همکاری و امضای تفاهم‌نامه با مجموعه صنعتی و معدنی کیمیا، زمینه های جذب، بورس تحصیلی و تضمین اشتغال برای متقاضیان رشته مهندسی معدن و زمین‌شناسی در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان مهیا شده است.

وی اضافه کرد: مهندسی معدن از جمله تخصص‌هایی است که با وجود نیاز مبرم به این رشته در کشور به‌دلیل وجود برخی مشکلات و غفلت‌ها به آفت‌هایی مانند از دست دادن بازار کار یا خام‌فروشی محصولات معدنی به خارج از کشور دچار شده و در نتیجه با استقبال کمتری از سوی متقاضیان مواجه شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان بیان کرد: مهندسی معدن از جمله رشته‌هایی با قابلیت بالا در سرمایه‌گذاری و ارزآوری است که در سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاری در شاخه معدن و زمین‌شناسی از سوی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی صورت گرفته و هلدینگ کیمیا مجموعه موفق و پیشرو در این حوزه محسوب می‌شود.

نجفی با بیان اینکه تعامل بسیار خوبی میان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و این مجموعه سرمایه‌گذاری درباره جذب دانشجویان از بدو ورود تا زمان اشتغال صورت گرفته، بیان کرد: با توجه به اینکه اولویت استخدام دانشجویان طرح پویش در این هلدینگ فراهم شده، متقاضیان می‌توانند براساس سوابق تحصیلی و بدون پرداخت شهریه به صورت اشتغال همزمان با تحصیل در قالب طرح پویش برای ثبت‌نام در این رشته اقدام کنند.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان تبیین کرد: علاقه‌مندان به تحصیل در رشته مهدسی معدن می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.iau.ac.ir مراجعه و رشته مهندسی معدن را با کد رشته 40510 انتخاب کنند.

وی افزود: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 03135354049 مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) تماس بگیرند.

۱۴۰۰/۱۱/۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز 14
تعداد بازدیدکنندگان دیروز
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 82247
تعداد کاربران بر خط 2219
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal