امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
دکتر نجفی:تزریق 150 هزار دز واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان
دکتر نجفی:تزریق 150 هزار دز واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: 150 هزار دز واکسن کرونا در پایگاه واکسیناسیون شرق اصفهان واقع در این دانشگاه به متقاضیان تزریق شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اصفهان، پیام نجفی در آیینی که به‌منظور قدردانی از عوامل دخیل در امر واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: پس از گذشت پنج ماه از آغاز واکسیناسیون در دانشگاه و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، سپاه صاحب‌الزمان(عج) و بسیج منطقه شرق اصفهان، توانسته‌ایم با تزریق نزدیک به 150 هزار دز واکسن کرونا در امر ایمن‌سازی همشهریان سهیم باشیم.

وی با تشکر از عوامل داخلی دانشگاه به‌ویژه رئیس و کادر درمانی دانشکده پرستاری و مامایی افزود: علاقه وافر کادر هیئت علمی و دانشجویان رشته پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در کمک‌رسانی بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی به این طرح مثال‌زدنی بود به‌گونه‌ای که در مراحلی که با وقفه کاری یا کمبود واکسن مواجه شدیم، شاهد نگرانی عمومی از سوی دانشجویان پرستاری بودیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: تزریق واکسن خود و سایر همکارانم نیز توسط دانشجویان و در این پایگاه انجام شد و افتخار می‌کنم که توانستیم با وجود این دانشجویان در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی، میزبانی شایسته برای خدمت‌رسانی به اقشار مختلف مردم باشیم.

نجفی اضافه کرد: مهم‌تر از همه، تقویت و تحکیم فضای رفاقت و تعاملی بود که میان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و سایر نهادها مانند سپاه، دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت منطقه به وجود آمد که همگی آنها به خاطر ایثار و ازخودگذشتگی مثال‌زدنی که از خود نشان دادند، قادر به انجام این طرح بزرگ شدند.

۱۴۰۱/۵/۲۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز 25
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 6
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 85969
تعداد کاربران بر خط 305
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal