امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
استادان دانشگاه آزاد همواره از سرآمدان پژوهشی بوده‌اند
استادان دانشگاه آزاد همواره از سرآمدان پژوهشی بوده‌اند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: اعضای هیئت‌علمی واحدهای این استان جزء شاخص‌ترین استادان در مباحث پژوهشی و تحقیقاتی بوده‌اند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی، دکترپیام نجفی در ششمین جشنواره پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و چهاردهمین جشنواره پژوهشی دانشگاه آزاد اصفهان(خوراسگان)، گفت: سال‌های متمادی است که مراسم هفته پژوهش بدون وقفه در مجموعه دانشگاه آزاد اصفهان برگزار می‌شود و اتفاق خوبی که در این حوزه رخ‌داده، این است که کارنامه‌های پژوهشی برای پژوهشگران صادرشده که می‌تواند در راستای خودارزیابی و سنجش فعالیت‌های پژوهشی استادان مؤثر واقع شود.

وی با ابراز خرسندی از ایجاد فضای رقابتی میان دانشگاه‌های کشور بیان کرد: باعث افتخار است که همکاران ما در استان، جایگاه خوبی در حوزه پژوهش دارند و باوجود همه موانع و محدودیت‌ها، دانشگاه آزاد اسلامی استان موفقیت‌های متعددی به دست آورده و در شاخص‌های پژوهشی همواره سرآمد بوده و رقابت خوبی با سایر دانشگاه‌ها در استان داشته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان تلفیق تجربه پیش‌کسوتان دانشگاه و اعضای هیئت‌علمی جوان‌تر را سازنده و مفید دانست و افزود: کرسی استادان باسابقه باید حفظ‌شده تا در کنار نیروی جوانان بتواند پایه‌های علمی دانشگاه را مستحکم‌تر کند و تلفیق تجربه بزرگ‌ترها و نیروی جوانی جوان‌ترها می‌تواند ترکیب بسیار خوبی برای پیشرفت در دانشگاه به وجود بیاورد و در کنار هم، دانشگاهی پویاتر بسازند.

نجفی اظهار کرد: دانشگاه امروز، فقط دانشگاه مقاله و پایان‌نامه نیست و باید در تحقق دانشگاه فناوری، پویا، کارآفرین بکوشیم و یقین دارم که تلاش و کوشش همه ما در حال حاضر، نویدبخش اتفاقات خوب در آینده نه‌چندان دور است.

وی مطرح کرد: اتفاق خوب دیگری که در حوزه پژوهش رخ‌داده، به رسمیت شناخته شدن فعالیت‌های حوزه پژوهشی در شرح وظایف اعضای هیئت‌علمی بوده که به‌نوبه خود می‌تواند به قوت یافتن این فعالیت‌ها در میان اعضای هیئت‌علمی کمک شایانی کند.

در پایان این مراسم، از پژوهشگران، واحدهای فناور و مراکز رشد، انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان، مخترعان، تألیفات و رساله‌های دکتری و ارشد،آزمایشگاه‌ها، طرح‌های برون و درون دانشگاهی معاونان علمی و کرسی‌های ترویجی برتر تجلیل شد.

به گزارش آنا، در این مراسم پژوهشگران تجلیل شده از واحدهای دانشگاه آزاد اصفهان(خوراسگان)، خمینی‌شهر، شهرضا، کاشان، شهرمجلسی، دهاقان، سمیرم، فلاورجان و هرند حضور داشتند.

۱۴۰۰/۱۱/۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز 13
تعداد بازدیدکنندگان دیروز
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 82246
تعداد کاربران بر خط 3034
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal