امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
دکتر نجفی به آنا خبر داد؛ بررسی زمینه‌های همکاری دانشگاه آزاد اصفهان و صنایع فولاد مبارکه
دکتر نجفی به آنا خبر داد؛ بررسی زمینه‌های همکاری دانشگاه آزاد اصفهان و صنایع فولاد مبارکه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: زمینه‌های مختلف توسعه همکاری‌ها در حوزه‌های علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و طرح پویش با حضور مسئولان و کارشناسان دانشگاه و مدیران ارشد مجتمع فولاد مبارکه، بررسی شد.

پیام نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در اصفهان بیان کرد: زمینه‌های مختلف توسعه همکاری‌ها در حوزه‌های علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و طرح پویش با حضور مسئولان و کارشناسان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) و مدیران ارشد مجتمع فولاد مبارکه، بررسی شد. برگزاری این نشست، فتح بابی برای تسریع در عملیاتی کردن زمینه‌های همکاری میان دانشگاه و صنعت فولاد شد؛ چراکه این تعاملات می‌تواند افق روشنی در آینده علمی، تحقیقاتی و اقتصادی صنعت و دانشگاه ترسیم کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: در این جلسه درمورد مسائلی مانند اجرای طرح پویش و اشتغال دانشجویان، معرفی دانشجویان بورسیه رشته معدن برای کارورزی به معاونت معدنی فولاد مبارکه، کاربردی کردن همه دوره‌های آموزشی و پژوهشی و آمادگی همه مراکز آزمایشگاهی و پژوهشی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان برای همکاری‌های مشترک بحث و تبادل‌نظر شد.

نجفی با ابراز خرسندی از استقبال این مجتمع عظیم صنعتی و تولیدی درزمینهٔ تعامل با دانشگاه و انجام حمایت‌های مالی و لجستیکی مطرح کرد: طبق توافقات حاصله در این نشست، شروع طرح بزرگ همکاری پژوهشی برون‌دانشگاهی درزمینهٔ اکتشاف و مطالعات زمین‌شناسی در قالب ایجاد بانک اطلاعات و کتابخانه لرزه‌نگاری با همکاری دوسویه و برای نخستین‌بار در ایران و با حضور کارشناسان معدن و زمین‌شناسی دانشگاه آزاد استان و فولاد مبارکه بررسی و مورد تائید قرار گرفت.

علیرضا رضایی مدیر بخش اکتشاف فولاد مبارکه هم اظهار کرد: مجتمع فولاد مبارکه، آمادگی خود درباره حمایت‌های مالی و معنوی از تأسیس رشته‌های دانشگاهی و تخصصی مطابق با نیازهای شرکت فولاد مبارکه درزمینهٔ اکتشاف، معدن‌کاری و فرآوری مواد معدنی را اعلام می‌دارد.

وی با اعلام استقبال مدیران این مجتمع تولیدی از این تعاملات افزود: گسترش همکاری‌های پژوهشی مشترک میان شرکت فولاد مبارکه و دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند برای آینده کشور مفید بوده و درمورد حل مشکلات پژوهشی و تحقیقاتی مجتمع و اشتغال دانشجویان و عملیاتی کردن و حضور اعضای هیئت‌علمی در بخش صنعت و تولید بسیار مؤثر است.

در پایان، هیئت اعزامی کارخانه فولاد مبارکه از آزمایشگاه‌های تجزیه شیمیایی، مطالعات کانی‌شناسی و پتروگرافی دانشگاه و محل درنظر گرفته‌شده برای اجرای طرح جدید پژوهشی مشترک بازدید کردند.

۱۴۰۱/۲/۲۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز 20
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 19
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 84361
تعداد کاربران بر خط 315
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal