امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
تفاهم‌نامه همکاری مؤسسه نهج‌البلاغه عتبه حسینی و دانشگاه آزاد اصفهان منعقد شد
تفاهم‌نامه همکاری مؤسسه نهج‌البلاغه عتبه حسینی و دانشگاه آزاد اصفهان منعقد شد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اصفهان در حاشیه کنگره بین‌المللی نهج‌البلاغه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان)، تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی دوجانبه میان این دانشگاه و مؤسسه نهج‌البلاغه وابسته به عتبه امام حسین(علیه‌السلام) امضا شد.

پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در حاشیه این مراسم گفت: اگر شاهد گذر از دشوارترین گردنه‌ها و سخت‌ترین تحریم‌های غرب هستیم، همگی مدیون از خودگذشتگی مردم و اعتماد به جوانان کارآفرین و دانشجویان ایده پرداز است که با وجود همه کمبودها و نواقص، شانه خالی نکرده و وظیفه انسانی و ملی خود را فراموش نکردند.

وی نمونه بارز این موضوع را در تولید بذر دانست و افزود: در مقوله علوم و فنون و نوآوری در حوزه‌ها و شاخه‌های علمی، کشور ایران در مقایسه با سایر کشورها نه تنها عقب مانده نبوده بلکه در بسیاری از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته جزء قدرت‌های منطقه‌ای و حتی جهانی به حساب می‌آید.

رئیس دانشگاه آزاد استان اصفهان با اشاره به پیشرفت روزافزون علم و صنعت در ایران اظهار کرد: برگزاری همزمان 14 هزار کلاس آموزش مجازی همزمان با بهترین کیفیت در دانشگاه آزاد استان و بهره‌مندی از اتاق عمل آموزشی در دانشگاه آزاد واحد اصفهان(خوراسگان) منطبق با آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا فقط نمونه‌های کوچکی از توانمندی علمی این واحد دانشگاهی در مقایسه با سایر دانشگاه‌های دنیاست.

به گزارش آنا، این تفاهم‌نامه، نخستین تفاهم‌نامه برون‌مرزی مؤسسه نهج‌البلاغه وابسته به عتبه حسینی است که به نمایندگی حجت‌الاسلام سید نبیل الحسنی رئیس مؤسسه مطالعات نهج‌البلاغه عتبه امام حسین(علیه‌السلام) و پیام نجفی رئیس کنگره بین‌المللی نهج‌البلاغه دانشگاه آزاد اسلامی با هدف تبادلات علمی و پژوهشی منعقد شده است.

۱۴۰۱/۲/۲۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز 19
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 19
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 84360
تعداد کاربران بر خط 329
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal