امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
فیض‌بخش در گفت‌وگو با آنا خبر داد؛ اجرای فاز 5 هزار متر مربعی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اصفهان در آینده نزدیک
فیض‌بخش در گفت‌وگو با آنا خبر داد؛ اجرای فاز 5 هزار متر مربعی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اصفهان در آینده نزدیک

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان خبر داد که در آینده‌ای نزدیک، فاز دوم دانشکده دندانپزشکی واحد اصفهان به مساحت 5 هزار و پانصد متر مربع اجرایی و به فاز نخست ملحق خواهد شد.

مسعود فیض‌بخش به مناسبت فرارسیدن 23 فروردین‌ روز دندانپزشک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در اصفهان اظهار کرد: دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین دانشکده‌های دندانپزشکی کشور در مقطع دکتری حرفه‌ای عمومی و در همه 10 رشته تخصصی بالینی دندانپزشکی در حال تربیت دانشجویان این رشته است. اکنون بالغ‌بر 600 دانشجوی دوره عمومی و 85 دانشجوی دوره تخصصی در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند که با پیشرفته‌ترین و به‌روزترین تجهیزات تخصصی دندانپزشکی دنیا مجهز شده و به‌روزرسانی امکانات و تجهیزات، جزء مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی این دانشکده است.

وی عنوان کرد: در آینده‌ای نزدیک، فاز دوم دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان به مساحت 5 هزار و پانصد مترمربع اجرایی و به فاز اول ملحق خواهد شد که در جبران بسیاری از کمبودهای فضای فیزیکی و گسترش خدمات‌رسانی عمومی بسیار مؤثر خواهد بود. خدمات‌رسانی به آحاد مردم و متقاضیان دریافت خدمات دندانپزشکی به‌ویژه قشر نیازمند جامعه، یکی از مهم‌ترین اهداف پیش‌رو و رسالت اجتماعی این دانشکده بوده که اکنون در فاز نخست، سرویس‌دهی روزانه به حدود 180 بیمار با شرایط بسیار مناسب در حال انجام است.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اضافه کرد: خدمت‌رسانی، ارائه خدمات تخصصی در قالب اردوهای جهادی در کلینیک ویژه دانشکده با عنوان کلینیک حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) و اردوهای جهادی متخصصان در استان و استان‌های همجوار و اقشار ضعیف و کم‌درآمد به‌صورت دوره‌های کوتاه‌مدت از دیگر فعالیت‌های دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان است.

فیض‌بخش گفت: دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان به‌عنوان دانشکده پیشرو و متولی در امر آموزش مداوم به دندانپزشکان کشور مطرح و شناخته شده است. گسترش رشته‌های فلوشیپ و جذب دانشجو در دوره‌های پروتز دندانی در مقطع کارشناسی از دیگر اهداف این دانشکده بوده که در صورت تصویب وزارت بهداشت، شاهد راه‌اندازی و تربیت متخصص در این رشته‌ها خواهیم بود.

وی مطرح کرد: یکی از چالش‌های بزرگ دندانپزشکی کشور، افزایش روزافزون هزینه‌های مواد مصرفی و ملزومات این رشته پزشکی است که امیدوارم با پوشش بیشتر بیمه‌های درمانی در این حوزه، این چالش مرتفع شده و عموم مردم بتوانند با استفاده از بیمه‌های متنوع با پوشش‌های حداکثری، از خدمات هرچه بیشتری بهره‌مند شوند.

به گزارش آنا، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و هیئت همراه در روز دندانپزشک با اهدای گل از تلاش استادان و دانشجویان دانشکده دندانپزشکی تجلیل کردند.

۱۴۰۱/۵/۲۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز 24
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 6
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 85968
تعداد کاربران بر خط 280
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal