امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
با حضور مسئولان انجام شد؛ تجلیل از خدمات 30 ساله محمدجواد فرهنگ در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان
با حضور مسئولان انجام شد؛ تجلیل از خدمات 30 ساله محمدجواد فرهنگ در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان

سه دهه تلاش مستمر و خدمت محمدجواد فرهنگ مدیرکل سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) با اهدای لوح یادبود گرامی داشته شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی، دکتر پیام نجفی در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل قدیم و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
(خوراسگان)، انتصاب محمدجواد فرهنگ به سمت مدیرکل جدید مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی را مبارک و منشأ اثرات مثبت و اثربخش در دانشگاه خواند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در این مراسم که با حضور مسئولان عالی‌رتبه استانی برگزار شد، گفت: محمدجواد فرهنگ از برجسته‌ترین نیروهای دانشگاه باتجربه‌ای 29 ساله است که همواره فراتر از مسئولیت خود در جایگاه حراست، نقش معلمی و مربیگری برای سایران داشته و بستر رشد بسیاری از همکاران را با روش‌های منحصربه‌فرد خود فراهم می‌کرد.

وی با قدردانی از انتخاب شایسته دکتر طهرانچی برای انتصاب مدیرکل جدید مرکز حراست دانشگاه بیان کرد: خدا را شاکریم که تجربه گران‌قدر مدیرکل سابق حراست دانشگاه آزاد اصفهان در جایگاهی خطیر و در سطح ملی به کار گرفته می‌شود و رجای واثق دارم که این انتصاب، اتفاقی پربرکت و منشأ اثرات مثبت و مبارک در دانشگاه آزاد می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: هرچند دوری از مهره‌های ارزنده و کارگشا مانند آقای فرهنگ برای ما آزاردهنده است، اما خوشحالیم که جانشین وی نیز مانند خود او مدیری کارآمد و دلسوز است و در راه تعالی دانشگاه از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کند.

نجفی، صداقت، تدین، تخصص و تلاش بی‌وقفه را از ویژگی‌های بارز مدیرکل جدید حراست دانشگاه آزاد اصفهان خواند و بیان کرد: امیدوارم با شناخت دقیقی که مدیرکل جدید حراست واحد به‌واسطه سال‌ها تجربه و حضور در پست‌های مختلف دانشگاه از بدنه مجموعه‌ دارد، مسیر موفق و مؤثر مدیرکل سابق را با قدرت و قوت ادامه داده و شاهد رشد و تعالی بیش‌ازپیش دانشگاه باشیم.

در پایان این مراسم، از سه دهه تلاش مستمر محمدجواد فرهنگ مدیرکل سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) با اهدای لوح یادبود تجلیل و حکم انتصاب علی حنایی‌نژاد به‌عنوان مدیرکل جدید این اداره به وی اعطا شد.

۱۴۰۱/۵/۲۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز 24
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 6
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 85968
تعداد کاربران بر خط 280
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal