امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
موسي خاني در بازديد از واحد اصفهان و در پاسخ به آنا: نقطه قوت فعاليت‌هاي پژوهشي واحد اصفهان كار گروهي استادان جوان، باتجربه و پيشكسوت است
موسي خاني در بازديد از واحد اصفهان و در پاسخ به آنا: نقطه قوت فعاليت‌هاي پژوهشي واحد اصفهان كار گروهي استادان جوان، باتجربه و پيشكسوت است

سرپرست معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي گفت: در واحد اصفهان(خوراسگان) شاهد انجام تحقيقات كاربردي بسيار زيادي نظير تحقيقات بر روي بذر و مالچ رسي بودم كه به طور قطع در مديريت جديد دانشگاه، اين گونه‌ طرح‌هاي كلان و ملي، مورد حمايت بيش از پيش قرار خواهد گرفت.

دكتر مرتضي موسي خاني در حاشيه مراسم معارفه رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و در بازديد از پژوهشگاه مركزي، مركز تحقيقات گلخانه اي و كارگاه طرح ملي تحقيقاتي مبارزه با ريزگردها با استفاده از مالچ رسي در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاري آنا مبني بر افق‌هاي پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي در دوران مديريتي جديد اين دانشگاه گفت: هدف و رويكرد جديد معاونت پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي حمايت از تحقيقات و پژوهش‌هاي كاربردي و عملياتي‌ كردن آنهاست.

وي افزود: دكتر فرهاد رهبر رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بر توسعه تحقيقات كاربردي و تبديل دانش به ثروت تاكيد بسيار دارد، از اين رو اميدواريم چند ماه آينده طرح‌هايي كه به مرحله توليد محصول رسيده با حمايت معاونت پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي در مقياس انبوه توليد و وارد بازار شود.

موسي خاني در پاسخ به سوالي مبني بر سطح كيفي فعاليت‌هاي پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) گفت: اين واحد دانشگاهي در زمينه پژوهش يكي از موفق ترين و منحصر به فرد‌ترين دانشگاه‌هاي كشور در حوزه پژوهش است و از بازديد امروز بسيار مشعوف شدم چون در بسياري از موارد چند گام از دانشگاه‌هاي ديگر جلوتر هستيد و اين حاصل توانمندي و دلسوزي استادان و حمايت‌هاي بسيار خوب مسئولان اين واحد دانشگاهي از طرح هاي پژوهشي است.

وي گفت: نقطه قوت و ويژگي منحصر به‌ فرد فعاليت‌هاي پژوهشي واحد اصفهان وجود استادان باانگيزه و علاقه مند و اتحاد بين استادان جوان و استادان باتجربه و پيشكسوت در انجام طرح‌هاي مختلف پژوهشي است كه اين واحد را از ساير دانشگاه‌هاي كشور متمايز ساخته است.

معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي خطاب به استادان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي گفت: از هر ايده و طرحي كه قابليت تبديل شدن به محصول را دارا باشد حمايت و پشتيباني مي‌كنيم و دانشجويان خلاق و داراي ايده هاي نو، بدون دغدغه و نگراني از آينده و با حمايت دانشگاه آزاد اسلامي مي توانند منشاء خدمات مفيدي در جامعه باشند.

 
 
 
 
۱۳۹۷/۳/۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز 5 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 13 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 19848 تعداد کاربران بر خط 113 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal