امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
امضاي تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامي با اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان
امضاي تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامي با اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان

به منظور گسترش همكاري‌هاي پژوهشي و تقويت مشاركت در استفاده بهينه از ظرفيت‌هاي آموزشي و پژوهشي در حمايت از پژوهشگران و دانشجويان مقاطع تحصيلات تكميلي در انجام پژوهش‌هاي اولويت‌دار، دانشگاه آزاد اصفهان(خوراسگان) با اداره كل آموزش و پرورش اصفهان تفاهم‌نامه امضا كرد.

روابط عمومي، در يكصد و بيستمين نشست شوراي آموزش و پرورش استان اصفهان كه با حضور استاندار اصفهان برگزار شد، دكتر احمد آذين سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و محمد حسن قائديها مديركل آموزش و پرورش استان اصفهان، تفاهم‌نامه آموزشي و پژوهشي ميان آموزش و پرورش استان اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) را امضا و تبادل كردند.

استفاده از ظرفيت‌هاي پژوهشي و آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) براي ارتقاي كمي و كيفي نظام آموزش و پرورش، توسعه همكاري‌هاي دو جانبه در انجام پروژه‌هاي پژوهشي و توسعه امر پژوهش و تحقيق و همكاري، مشاركت و حمايت معنوي و ارائه خدمات به همه كارگزاران درگير با موضوع تفاهم‌نامه از جمله اهداف اين تفاهم‌نامه است كه در ماده يك تفاهم‌نامه قيد شده است.

اعلام فراخوان اولويت‌هاي پژوهشي سالانه آموزش و پرورش استان اصفهان به استادان در راستاي هدايت دانشجويان براي انتخاب موضوعات پايان‌نامه و طرح‌هاي پژوهشي، همكاري در راستاي استفاده پژوهشگران آموزش و پرورش از فضا و منابع كتابخانه دانشگاه، هماهنگي براي ارائه مشاوره در طرح‌هاي پژوهشي آموزش و پرورش از جمله تعهدات دانشگاه در اين تفاهم‌نامه است.

ارائه اطلاعات و معرفي رسمي پژوهشگران به محيط آموزش، راهنمايي و تأمين نمونه‌هاي پژوهش براي مداخله و يا تكميل پرسشنامه، اعلام فراخون اولويت‌هاي پژوهشي هر ساله آموزش و پرورش به دانشگاه از جمله تعهدات اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان در فرآيند اجرايي شدن اين تفاهم‌نامه است.

 
۱۳۹۷/۵/۲۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز 10 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 13 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 21106 تعداد کاربران بر خط 73 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal