امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
بيانيه دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان: 13 آبان تذكري به آزادگان جهان و نسل‌هاي جديد است
بيانيه دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان: 13 آبان تذكري به آزادگان جهان و نسل‌هاي جديد است

تسخير لانه جاسوسي آمريكا به عنوان سمبل شيطاني آمريكا و گراميداشت يوم الله 13 آبان كه به تعبير حضرت امام خميني(ره) انقلاب دوم رقم خورده تذكر و هشداري است به تمام آزادگان جهان و نسل‌هاي جديد اعم از دانش‌آموزان و دانشجويان كه مي‌توان با عزم راسخ دشمن را عقب راند و تسليم كرد.

روابط عمومي و اطلاع رساني، دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان به مناسبت يوم ‌الله 13 آبان بيانيه اي منتشر كرد. متن بيانيه دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان به اين شرح است: اكنون كه انقلاب اسلامي ايران چهارمين دهه عمر خود را با صلابت مي‌گذراند، همواره تلاش و كوشش‌ مسوولان و همه اركان نظام مقدس جمهوري اسلامي دست‌يابي هر چه بيشتر و حفظ كيان اسلامي، حاكميت ملي و استقلال اين مرز و بوم بوده است و اين همه دستاورد و از جمله توان بالاي بازدارندگي مرهون رشادت‌ها، از جان‌گذشتگي‌ها و فداكاري‌هاي شهداي 8 سال دفاع مقدس و شهداي مدافع حريم اهل بيت(ع) است كه با تفكر مبارزه با استكبار جهاني و نماد آن آمريكا به عنوان شيطان بزرگ، محقق شده است.

تسخير لانه جاسوسي آمريكا به عنوان سمبل شيطانيت آمريكا و گراميداشت يوم الله 13 آبان كه به تعبير حضرت امام خميني(ره) انقلاب دوم رقم خورده است تذكر و هشداري است به تمام آزادگان جهان و نسل‌هاي جديد اعم از دانش‌آموزان و دانشجويان كه مي‌توان با عزم راسخ دشمن را عقب راند و تسليم كرد.

اكنون و در دهه چهارم انقلاب اسلامي، رشادت‌هاي شهيدان مدافع حرم خود نشانگر به ‌ثمر رسيدن آرمان‌هاي امام راحل و انقلاب اسلامي است و شهادت جواني 25 ساله همچون شهيد محسن حججي خود در امتداد شهادت نوجواني 13 ساله همچون حسين فهميده است كه همگي امنيت را به عنوان بستر اصلي هر نوع فعاليت و بروز هرگونه قابليتي برايمان فراهم كردند و باشد كه ما قدردان آن باشيم.

آنچه كه در شرايط كنوني براي ما ضروري است اين است كه با الگوگرفتن از دانشجويان خط امام به حفظ وحدت جامعه و پرهيز از دعواهاي جناحي و گروهي روي آوريم و نسل جوان ايران را نسبت به بدعهدي‌ها و نيات پليد و شيطاني آمريكا آگاه سازيم.

تقارن 13 آبان و اربعين حسيني(ع) در سال جاري، نشانگر پيوند عميقي است كه ميان آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و نهضت حسيني(ع) وجود دارد و هدف‌هاي هر دو آشكارا نشانگر اين است كه ظلم ستيزي و ذلت‌ناپذيري جوهره نظامي است كه به اباعبدالله الحسين(ع) تاسي كرده است.

ما دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان به عنوان ملموس‌ترين ثمره علمي و فرهنگي انقلاب اسلامي علاوه بر گراميداشت روز ملي مبارزه با استكبار جهاني كه مصداق كامل و بارز آن در دنياي امروز، دولت عهدشكن آمريكاست بر لزوم وحدت ملت‌هاي مسلمان به ويژه ملت ايران در برابر دسيسه‌هاي استكبار جهاني تأكيد مي‌ورزيم و به عنوان نسل برآمده از انقلاب با الگو گرفتن از رشادت‌هاي دانش‌آموزان و دانشجويان سال‌هاي اول انقلاب، برائت خود را از استكبار جهاني به سركردگي آمريكا و صهيونيسم بين‌الملل اعلام مي‌داريم.

۱۳۹۷/۷/۲۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز 11 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 9 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 22523 تعداد کاربران بر خط 86 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal