امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
در اعلام برترين‌هاي ماهانه؛ روابط عمومي واحد اصفهان(خوراسگان) برتر دانشگاه آزاد اسلامي در اطلاع‌رساني
در اعلام برترين‌هاي ماهانه؛ روابط عمومي واحد اصفهان(خوراسگان) برتر دانشگاه آزاد اسلامي در اطلاع‌رساني

واحدهاي برتر دانشگاه آزاد اسلامي در راستاي معرفي ماهانه برترين‌ها با توجه و تاكيد بر توليد محتوا، اطلاع‌رساني مناسب و پوشش اخبار و فعاليت‌هاي دانشگاه متبوع خود در ماه ارديبهشت معرفي شدند.

در راستاي تجليل ماهيانه از واحدهاي برتر دانشگاهي در امر توليد محتوا و اطلاع‌رساني اخبار و انعكاس مناسب فعاليت‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي مدير عامل خبرگزاري آنا از 6 واحد برتر اين دانشگاه در ماه ارديبهشت تجليل و در نامه‌اي از مديران و مسئولان روابط عمومي اين واحدهاي دانشگاهي و نمايندگان خبري خبرگزاري دانشگاه آزاد اسلامي (آنا) تشكر و قدرداني كرد.

در نامه‌ دكتر ياسر احمدوند به روساي واحدهاي برگزيده آمده است: پيرو تصميم خبرگزاري دانشگاه آزاد اسلامي آنا مبني بر قدرداني، تشويق و تجليل ماهانه؛ از واحدهاي برتر دانشگاه در عرصه اطلاع رساني و فعاليت‌هاي رسانه‌اي از نماينده آنا و روابط عمومي آن واحد به پاس اهتمام در تعامل و همدلي با اين خبرگزاري و تلاش موثر در توليد محتوا، اطلاع رساني و ارسال بموقع اخبار و گزارش‌هاي فعاليت واحد دانشگاهي‌ در ارديبهشت 97 و رعايت شاخص‌هاي تعيين شده خبرگزاري به عنوان روابط عمومي و رابط خبري برتر تجليل و قدرداني مي‌شود.

در اين نامه‌ها، اصغر عالميان مديركل روابط عمومي واحد اصفهان و پنج تن ديگر از مديران روابط عمومي واحدهاي دانشگاهي به عنوان نفرات برگزيده و برتر خبرگزاري آنا در ماه ارديبهشت 97 معرفي شدند.

۱۳۹۷/۱۱/۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز 6 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 21 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 24391 تعداد کاربران بر خط 140 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal