امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
متن پيام دكتر احمد آذين، به مناسبت آغاز سي و دومين سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)
متن پيام دكتر احمد آذين، به مناسبت آغاز سي و دومين سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)

بسم الله الرحمن الرحيم

سپاس خداي را كه انسان آفريد و خرد ارزاني اش داشت تا به مددش راه حق يابد و بر صراط مستقيم گام نهد، تا رستگار شود. سلام و درود خدا بر خردمنداني كه از باب عبادتِ خدمت به خلق خدا بستر رشد، تعالي و آسماني شدن خردها را فراهم كرده و با ايجاد دانشگاه ها كه به حق مراكز انديشه و خردورزي هستند، نقشي بي نظير در تعالي جامعه بشري ايفا مي كند.

 سي و يك سال از سوم آبان ماه 1366 سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، گذشت و در اين مدت، دانشگاه كه همواره مكاني براي اجتماع نخبگان و خرد ورزان بوده، موجب تحولاتي شگرف در منطقه و كشور شده است. در اين سال هاي پر فراز و نشيب عمرِ دانشگاه، بسياري از مردان و زنان ديار اسلامي مان عمر با بركت خويش را صرف ايجاد، توسعه و ارتقاء دانشگاه نموده اند. برخي از آن تلاشگران مجاهد اينك در ميان ما نيستند كه دعا مي كنيم خداي سبحان روانشان را شاد فرمايد و آناني كه هستند زندگي شان پر از اميد و شادي باد.

 اكنون دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) به عنوان يكي از پرافتخارترين دانشگاه هاي كشور افتخار دارد كه در طول 31 سال فعاليت آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و پرورشي خود توانسته است نقش مؤثري در تعليم و تربيت جوانان ميهن اسلامي و توسعه و رشد آموزش عالي در اصفهان، پايتخت فرهنگ و تمدن ايران اسلامي، ايفا نمايد

دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) امروز افتخار دارد با دهها شركت دانش بنيان و مراكز مهم تحقيقاتي، ضمن تبديل تبديل علم به فناوري و نگاه حل المسائلي به مشكلات جامعه، با فعاليت در صدها رشته تحصيلي در مقاطع دكتري تخصصي، كارشناسي ارشد و كارشناسي به تربيت نيروهاي متخصص مورد نياز جامعه مي پردازد.

 و اينك بر ماست كه به جد و جهد تلاش نماييم تا به مدد الهي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) را كه به حق نقطه اميد مردم است، از جنبه هاي مختلف آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و كارآفريني اعتلا بخشيم تا ضمن تحقق رسالت جهاني اش در توليد علم و گسترش مرزهاي علم، بتواند نقشي موثر در توسعه همه جانبه منطقه داشته باشد.

اين مهم محقق نخواهد شد مگر با مشاركت و مساعدت همه همكاران عزيز و دانشجويان گرامي

همه با هم به پيشرفت و تعالي دانشگاه مي انديشيم و در راستاي تحقق دانشگاه تراز انقلاب اسلامي گام بر مي داريم


دكتر احمد آذين

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان و واحد اصفهان(خوراسگان)

۱۳۹۸/۶/۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز 4 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 55 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 21432 تعداد کاربران بر خط 42 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal