امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
دكتر آذين خواستار شد:انجام فعاليت‌هاي فرهنگي با اعتقاد به اثرگذاري در دانشگاه
دكتر آذين خواستار شد:انجام فعاليت‌هاي فرهنگي با اعتقاد به اثرگذاري در دانشگاه

رئيس دانشگاه آزاد اصفهان گفت: بايد دغدغه فرهنگي را در رأس امور قرار داد تا با اعتقاد به تأثيرگذاري فرهنگي و رفتاري بتوانيم اثر مثبتي را در جامعه شاهد باشيم.

روابط عمومي و اطلاع رساني، احمد آذين صبح امروز در شوراي اداري اين دانشگاه، اظهار كرد: اداره مجموعه پرافتخار دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) هرگز بدون خرد جمعي و مشورت ميسر و مقدور نخواهد بود و اگر امروز به افتخارات و پيشرفت خود مي‌باليم به بركت همكاري و هم‌فكري همه اعضاي دانشگاه است.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) اظهار كرد: بخش‌نامه آراستگي و شئون فرهنگي رفتاري در سال‌هاي گذشته نيز در دستور كار واحدهاي دانشگاهي بوده است با اين تفاوت كه در بازنگري جديد، عنوان رفتاري هم به آن اضافه شده و مخاطب آن صرفاً دانشجو نيست، بلكه استاد و كارمند نيز مخاطب اين بخش‌نامه هستند.

وي افزود: بايد با برنامه‌ريزي و تعريف فرآيند و تشكيل كارگروه ويژه و برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي به بهترين شكل ممكن، بخش‌نامه شئونات فرهنگي و رفتاري را اجرا كنيم.

آذين با اشاره به اسلام‌هراسي و ايران‌هراسي دشمنان، خاطرنشان كرد: استكبار جهاني سال‌هاست به اين نتيجه رسيده كه ديگر با حمله نظامي قادر به شكست ايران نخواهد بود؛ اما طراحي‌هاي جديد در قالب عمليات رواني براي هجمه به فكر، ذهن و ايمان مردم ايران در دستور كار است و در اين ميان نقش زن و مادر ايراني را به‌عنوان ستون مستحكم خانواده هدف قرار داده‌اند.

دبير هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان افزود: بايد دغدغه فرهنگي را در رأس هر كاري قرار داد و با اعتقاد به تاثيرگذاري فرهنگي و رفتاري بتوانيم تأثيرگذاري مثبتي را در جامعه داشته باشيم؛ چون دانشگاه قله فكري جامعه و نگاه مردم به دانشگاه به‌عنوان نماد فرهنگي، نگاهي متفاوت و سراسر انتظار است.

آذين گفت: اين واحد دانشگاهي در زمينه امور دانش‌بنيان پيش‌رو و توانمند است؛ اما تا صعود به قله افتخار هنوز فاصله داريم و بايد در زمينه امور دانش‌بنيان فرهنگ‌سازي فكري خوبي در دانشگاه صورت بگيرد تا همه نسبت به اهميت آن واقف باشيم.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان تصريح كرد: مهر امسال با توجه به برنامه‌ريزي دقيق و مشاوره‌هاي خوب در مركز مشاوره و هدايت تحصيلي اداره‌كل روابط عمومي و اطلاع‌رساني در حوزه جذب دانشجو و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه و معرفي صحيح كيفيت‌هاي آموزشي و پژوهشي دانشگاه به جامعه، بسيار موفق عمل شد.

به گزارش آنا، شوراي دانشگاه با حضور هيأت رئيسه، مديران كل، مديران اجرايي و رؤساي دانشكده‌ها تشكيل و حول سه مبحث بخش‌نامه شئونات فرهنگي ـ رفتاري، شركت‌هاي دانش‌بنيان و كمبود نيروي انساني بحث و تبادل نظر دارد.

۱۳۹۸/۶/۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 55 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 21429 تعداد کاربران بر خط 53 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal