امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
حجت‌الاسلام حيدري: مشاوران دانشگاهي در مكان‌هاي عمومي دانشگاه حاضر شوند
حجت‌الاسلام حيدري: مشاوران دانشگاهي در مكان‌هاي عمومي دانشگاه حاضر شوند

مسئول دفتر نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: مشاوران به جاي حضور در دفاتر مشاوره در مكان‌هاي عمومي دانشگاه حاضر شوند.

روابط عمومي و اطلاع رساني، حجت‌الاسلام عباسعلي حيدري عصر امروز در گردهمايي مشاوران واحدهاي دانشگاهي استان اصفهان گفت: قشري كه عموم مشاوران دانشگاه‌ها با آن مواجه‌اند، قشر جوان جامعه هستند، از اين رو وظيفه نهايي تربيت نسل ‌آينده‌ساز كشور بر عهده مشاوران است.

وي افزود: ثمره كار هدايت و مشاوره، سرمايه ارزشمندي است كه باعث راهنمايي، تربيت صحيح و سالم‌سازي فضاي جامعه مي‌شود.

حيدري با اشاره به نقش مشاوره خاطرنشان كرد: از منظر پيامبر اكرم(ص) كمك به ديگران، انجام عمل عام‌المنفعه و راهنمايي و هدايت افراد از مصاديق صدقه است و مشاوران نه تنها به افراد كمك مي‌كنند كه راه درست را انتخاب كنند؛ بلكه باعث سالم‌سازي افكار و افعال در جامعه نيز مي‌شوند.

مسئول دفتر نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: شبكه گسترده‌اي از استادان، روحانيون، تشكل‌هاي مختلف علمي و آموزشي تأثيرگذار و تشكل‌هاي دانشجويي در واحدهاي دانشگاهي استان داريم از اين رو بايد شناخت مشكلات و آسيب‌شناسي آنها بهترين راهكارهاي را ارائه و افراد را در بهترين مسير سوق دهيم.

وي تصريح كرد: بسياري افراد براي دستيابي به پاسخ سؤالات خود به دفاتر و مراكز مشاوره مراجعه نمي‌كنند از اين رو پيشنهاد مي‌كنم در مقاطعي از سال، مشاوران به جاي حضور در دفاتر مشاوره، در مكان‌هاي عمومي دانشگاه حاضر شوند تا افراد بتوانند از خدمات آنان بهره‌مند شوند.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان نيز در اين نشست گفت: فلسفه وجودي دانشگاه دانشجو است و چون دانشجويان از بهترين خلق خدا هستند. خدمت در دانشگاه يعني خدمت به يكي از بهترين اقشار در يكي از مقدس‌ترين مكان‌ها يعني دانشگاه است.

 احمد آذين افزود: گنجينه‌هاي پرافتخاري در حوزه‌هاي دفاع مقدس، انقلاب اسلامي و وصاياي شهدا داريم كه رجوع به آن مي‌تواند كمك بزرگي در پرورش نسل جوان داشته باشد.

دبير هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با اشاره به برگزاري جلسات هم‌انديشي و شوراهاي مشورتي استادان خاطرنشان كرد: اداره مجموعه بزرگي همچون دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان نياز به همراهي، همفكري، كمك و مشورت اعضاي هيأت علمي دارد و از مشاوران واحدها تقاضامندم با آسيب‌شناسي مشكلات و ارائه راهكارها در ايجاد فضاي فكري و فرهنگي مثبت ‌ياري‌رسان ما باشند.

وي تصريح كرد: هدف ما تربيت دانشجوي تراز انقلاب اسلامي است و در اين راه هدايت، حمايت و راهنمايي مشاوران به نسل جوان دانشجو بسيار راهگشاست زيرا جوانان امروز مديران آينده كشور هستند.

۱۳۹۸/۶/۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز 4 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 55 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 21432 تعداد کاربران بر خط 80 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal