امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
تفاهم‌نامه همكاري دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي و فرهنگيان استان اصفهان امضا شد
تفاهم‌نامه همكاري دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي و فرهنگيان استان اصفهان امضا شد

دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و دانشگاه فرهنگيان اصفهان تفاهم‌نامه همكاري امضا كردند.

روابط عمومي و اطلاع رساني، به‌منظور گسترش همكاري‌هاي علمي، آموزشي و فناوري عصر امروز مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و دانشگاه فرهنگيان تفاهم‌نامه همكاري امضا كردند.

حميدرضا جوانمرد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان در جلسه مشتركي كه به همين منظور در دانشگاه فرهنگيان استان اصفهان تشكيل شده بود، گفت: دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان از 28 واحد و مركز تشكيل شده و واحدهاي اصفهان و نجف‌آباد با درجه جامع در امور آموزشي و پژوهشي داراي ظرفيت‌هاي ويژه‌اي هستند؛ اميدواريم كه امروز با اين تفاهم‌نامه بتوانيم در زمينه استفاده از ظرفيت‌هاي طرفين گام‌هاي عملي برداريم.

وي اضافه كرد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان به‌عنوان واحد مركز استان با برخورداري از 17 هزار و 400 دانشجو  و 340 هيئت‌علمي، پيشتازي در توليد علم و فعاليت‌هاي دانش‌بنيان، واحد برتر، واحد پژوهش برتر، دانش‌بنيان برتر و داراي نشان استاد برتر كشور است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان عنوان كرد: در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) يك پژوهشگاه و دو مركز رشد برتر و 10 مركز تحقيقاتي داريم و اين آمادگي وجود دارد كه دانشگاه آزاد اسلامي اين ظرفيت‌ها را با دانشگاه فرهنگيان به اشتراك بگذارد.

جوانمرد بيان كرد: يكي از مهم‌ترين مراكز تحقيقاتي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان، مركز تحقيقات بذر بوده و بذر هيبريد صيفي‌جات از مهم‌ترين توليدات اين مركز و براي نخستين‌بار در كشور توليد شده است. مركز ديگر تحقيقات بيابان‌زدايي است كه محصول دانش‌بنيان مالچ‌رسي را توليد كرده كه در مهار ريزگردها كاربرد دارد و علاوه بر تطابق با شاخصه‌هاي زيست‌محيطي از نظر اقتصادي بسيار ارزان‌تر از مالچ نفتي است.

وي در پايان با تأكيد بر رويكرد دانشگاه آزاد اسلامي بر دوره‌هاي مهارت‌محور، خواهان توسعه طرح‌هاي مشترك تحقيقاتي با رويكرد مسئله محوري با دانشگاه فرهنگيان شد.

به گزارش آنا، تفاهم‌نامه مشترك همكاري ميان دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و دانشگاه فرهنگيان در هفت ماده تنظيم شده است و از مهم‌ترين موضوعات اين تفاهم‌‌نامه مي‌توان به تسهيل استفاده از ظرفيت‌ها و موقعيت‌هاي علمي، همكاري در زمينه برگزاري همايش‌ها، انجام طرح‌هاي تحقيقاتي مشترك، تدوين و تبادل مدارك علمي، تبادل اعضاي هيئت‌علمي، حمايت از پايان‌نامه‌ها، استفاده متقابل از كتابخانه‌ها و منابع علمي، بازديدهاي علمي و برگزاري دوره‌هاي مشترك دانش‌افزايي اشاره كرد.

۱۳۹۹/۳/۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز 7 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 32 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 35969 تعداد کاربران بر خط 200 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal