امام موسي كاظم (ع): از شوخي (بي مورد) بپرهيز ، زيرا كه شوخي نور ايمان تو را ميبرد.
اخبار
ترم تحصيلي در دانشگاه آزاد اسلامي حذف نمي‌شود
ترم تحصيلي در دانشگاه آزاد اسلامي حذف نمي‌شود
معاون علوم، مهندسي و كشاورزي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: بعد از تعطيلات اگر لازم باشد كلاس هاي حضوري درس را به صورت فشرده تا تير يا مردادماه ادامه خواهيم داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر جواد علمايي معاون علوم، مهندسي و كشاورزي دانشگاه آزاد اسلامي در گفت‌وگو با خبرگزاري مهر، با تاكيد بر اينكه ترم جاري حذف نخواهد شد، اظهار كرد: دانشگاه آزاد اسلامي تاكيد دارد اين ترم تحصيلي ادامه يابد و حتي پس از اتمام تعطيلات و برگزاري كلاس هاي حضوري، اگر لازم باشد كلاس ها را به صورت فشرده تا تير يا مردادماه ادامه خواهيم داد.

معاون علوم، مهندسي و كشاورزي دانشگاه آزاد اسلامي افزود: دانشجويان هيچ دغدغه و نگراني درخصوص برگزاري كلاس هاي عملي نداشته باشند چرا كه برنامه بر اين است كه كلاس هاي آزمايشگاهي و عملي در ترم جاري و در تابستان به صورت حضوري برگزار شود.

رئيس ستاد مركزي آموزش مجازي دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به شكل گيري 3 ستاد آموزش مجازي در سطوح مختلف اين دانشگاه، گفت: يك ستاد مركزي آموزش مجازي در سازمان مركزي تشكيل شده و مسئوليت آموزشي و فني آن با بنده است. ستاد ديگري در سطح استان با مسئوليت رئيس استان و يك ستاد ديگر در واحدها با مسئوليت رئيس واحد تشكيل شده است. در استان و واحد يك نفر مسئول آموزش مجازي شده و به ازاي چند دانشجو يك پشتيبان قرار داده شده تا هر كجا به مشكل برخورد كردند، از او كمك بگيرند.

دكتر علمايي خاطرنشان كرد: واحدها موظف هستند مشخصات و شماره تلفن هاي پشتيبان هاي واحد را به اساتيد و دانشجويان اطلاع رساني كنند.

وي در ادامه تاكيد كرد: در راستاي افزايش كيفيت آموزشي تدريس در شيوه غيرحضوري برخط، اساتيد تمام رشته ها ملزم به استفاده از پاور پوينت در هنگام تدريس خويش هستند.

دكتر علمايي همچنين درباره تكليف برگزاري جلسات دفاع از پايان نامه، گفت: دانشجويان در ترم جاري تا شهريورماه فرصت دفاع دارند، اما برنامه دانشگاه اين است كه در صورت ادامه دار بودن تعطيلات، داورها به صورت مجازي و استاد راهنما و دانشجو به صورت حضوري در اتاق هاي ايزوله كه از قبل در نظر گرفته شده، حضور يابند و جلسه دفاع به اين شكل برگزار شود.

معاون علوم، مهندسي و كشاورزي دانشگاه آزاد اسلامي ادامه داد: روند برگزاري جلسه نيز به اين صورت است كه دانشجو پاور پوينت خود را ارائه مي كند، همان جا دوربين ضبط و آن را به داوراني كه در منازلشان به صورت مجازي حضور دارند، مخابره مي كند. در نهايت نمره مورد نظر در فرم‌هايي كه به صورت الكترونيكي در اختيار استاد راهنما و داوران است، داده مي شود.

۱۳۹۹/۶/۲۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 20
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 69841
تعداد کاربران بر خط 231
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal